Catalogue

نگهداری چوب پلاست- دکووود

تاریخ : 1395.12.15
نویسنده : کانوتک
نظرات : 0
بازدیدها : 1544


راهنمای نگهداری چوب پلاست


لکه ها:


 

چوب پلاست دکووود در برابر لکه خوردنی ها و نوشیدنی های مایع معمولی و بدون انواع روغن و چربی مانند انواع چای، کچاپ و آب میوه ها و شرایط طبیعی مانند قارچ و کپک هایی که در محیط وجود دارند، مقاومت می کند و میتوان این لکه ها را توسط آب گرم و صابون و یا مواد شوینده ملایم مانند پودر رختشویی با کمک برس نرم پاک کرد به شرطی که کمتر از سه روز از لکه دار شدن آن نگذشته باشد. باید توجه داشت استفاده از موادی که از دسته حلالهایی با پاک کننده های قوی بوده یا از نوع اسیدی یا قلیایی می باشند ممنوع است و ممکن است به محصولات آسیب جدی رسانده و آن را از شرایط گارانتی نیز خارج کند.


استفاده از آب پرفشار دستگاه های کارواش خانگی:

 

 

شستشوی سطح محصولات چوب پلاست دکووود با سیستم های واتر جت بلامانع است در صورتی که فاصله نازل آن تا محل مورد نظر کمتر از یک متر نباشد. شستشو با این وسیله بهترین راه زدودن گرد و غبار و برخی لکه ها میباشد.


لکه های آب و رنگ پریدگی:


 

این امر در تمام محصولات چوبی و پایه چوب طبیعی وجود دارد. به همین علت بعد از گذشت 7 الی 10 ماه از نصب و قرار گرفتن در شرایط جوی رنگ و سایه ها یکدست گشته و با کمی رنگ پریدگی ثابت خواهد ماند.


برف و یخ:


 

هرگز از فلز و یا وسایل تیز مانند کاردک یا تیغ یا بیل نامناسب جهت پارو کردن برف یا یخ استفاده نگردد. 


رنگ آمیزی و پوشش ها:


 

رنگ با دیگر مواد پوشاننده مانند انواع سیلرها و کیلرها، پلی استرها و غیره که بدون تایید دکووود روی محصول به کار رود نه تنها مناسب دکووود نیست بلکه به آن آسیب می رساند. درصورت استفاده از هر گونه پوشش گارانتی از درجه اعتبار ساقط خواهد بود.


استفاده از سنباد و برس سیمی:


 

به طور کلی استفاده از سنباده و برس سیمی توصیه نمیگردد. اما اگر لکه ای عمیق مانند اثر ذغال یا هر هر نوع لکه مشابه پیش آمده می توان آنرا با یک سنباده نرم و یا برس سیمی که درجهت طرح روی پروفیل ها کشیده شود.

 

 

نگهداری چوب پلاست- دکووود

 


 

 

دسته بندی :  اخبار و مقالات

بالا