کامپوزیت چوب - چوب پلاستیک در مقابل تزئینات چوب


مقایسه ویژگی های عملکرد و صفات محیط زیست

معرفی
 
پلاستیک "چوب" محصولات شروع به ظاهر شدن در بازارهای ایالات متحده در اواخر 1980s. توسعه آن هر دو توسط حجم رو به افزایش زباله های پلیمری عمدتا سازمان ملل متحد بازیافت تحریک شده بود برای که با استفاده از و همچنین با افزایش منافع مصرف کننده در دوام تر، نگهداری پایین تر نیاز بود محصولات در فضای باز مانند مصالح کف سازی و شمشیربازی. نقاط فروش عمده برای چوب کامپوزیت هستند که عاری از بالقوه خطرناک است مواد شیمیایی، و تا حد زیادی از حداقل نگهداری و تعمیر، مواد طولانی مدت بازیافت ساخته شده است. این است، در نتیجه، اغلب به عنوان یک "سبز" جایگزین برای دیگر قالب های سازگار با محیط زیست ترجیح و یا ترویج مواد. در این مقاله ما به بررسی عملکرد کامپوزیت چوب پلاستیک (WPC) مصالح کف سازی و خواص زیست محیطی آن است. ما همچنین یک تجزیه و تحلیل چرخه زندگی به تازگی به پایان برجسته (LCA) و مقایسه مصالح کف سازی چوب پلاستیک و غربی مصالح کف سازی سرو قرمز. تازه های شخص ثالث مطالعه LCA در نظر گرفته تعدادی از اقدامات عملکرد زیست محیطی.
 
زمینه
 
اوایل محصولات چوب پلاستیک فاقد سختی ساختاری مناسب، اغلب در تضعیف پارک نتیجه نیمکت و جدول پیک نیک. نسل بعدی محصولات برجسته الیاف با استفاده از چوب، الیاف کشاورزی، پشم شیشه و مواد دیگر. علاوه بر این از الیاف قابل توجهی بهبود قدرت به طور کلی و سختی، و رشد سریع در چوب و الیاف طبیعی مصرف کامپوزیت های پلیمری به دنبال (شکل 1). روند اخیر در ایالات متحده پیشنهاد رشد بازار ادامه و پلاستیک و چوب کامپوزیت چوب پلاستیک (شکل 2). آیا رکود اقتصادی طولانی مدت تاثیر منفی بینی خواهد 2013 مصرف به باقی مانده است دیده می شود.
 
 
کامپوزیت چوب پلاستیک (WPC) چوب در درجه اول از پلی اتیلن با چگالی بالا ساخته شده است (HDPE)، بهبود از جریان زباله عمدتا در قالب ظروف شیر مورد استفاده و یا بهبود کیسه های پلاستیکی، و از ضایعات چوب (اغلب تراشه برنامه ریزی) که به یک زمین شده پودر. 50:50 مخلوطی از پلاستیک و چوب است. چند محصولات WPC استفاده با چگالی کم پلی اتیلن، پلی پروپیلن و پلی استایرن و یا پلاستیک و مواد مختلف دیگر از چوب، از جمله الیاف کشاورزی و فایبر گلاس. در حالی که استفاده از درصد بالایی از بهبود پلاستیکی است (100 درصد غیر معمول نیست)، برخی از مارک های حاوی قابل توجهی کمتر بازیافت پلاستیک و محتوای کمی به هیچ محتوای پلاستیکی پس از مصرف.
 
 
 
علاوه بر مصالح کف و نرده ها، کامپوزیت پلاستیک مواد هستند که امروز در ساخت یک گسترده ای مورد استفاده قرار انواع محصولات از جمله قطعات خودرو، پالت چوبی، تجهیزات زمین بازی، جداول پیک نیک، پارک نیمکت و صندلی، چوب چشم انداز، اتصالات راه آهن، و اسکله. فضای داخلی خودرو و مصالح کف سازی برای 
فضای باز برنامه های کاربردی بیانگر بزرگترین بازار برای woodplastic کائوچو و مواد مرکب در اروپا و شمال امریکا است. سریع ترین رشد است، در هر دو منطقه، در بخش مصالح کف سازی اس
ت. مصالح کف سازی کامپوزیت های پلاستیکی در حال حاضر برای 10 درصد از مسکونی به حساب بازار مصالح کف سازی در شمال امریکا و 6 درصد در اروپا. در ایالات متحده، استفاده از کامپوزیت های پلاستیکی مواد برای قالب های مسکونی پیش بینی شده است برای رسیدن به 23 و 32 درصد از کل بازار مصالح کف سازی شده توسط 2011 و 2016، به ترتیب (چوب 2007). جامد مواد مصالح کف سازی اولیه در سطح جهان باقی مانده است.
دوام و تعمیر و نگهداری
مقایسه معمول ترین ماده مصالح کف سازی، چوب جامد، با مصالح کف WPC - مواد بدون سابقه طولانی مدت از استفاده - نیاز به یک بیت از یک جهش ایمان. از یک طرف، کیفیت از چوب به خوبی شناخته شده عبارتند از: ♦ گونه به طور طبیعی با دوام مانند سرو قرمز غربی یا درخت ماموت، برای به عنوان مثال، شناخته شده به آخرین 20-25 سال و بیشتر در یک برنامه سطح عرشه، و حتی دیگر اگر به صورت دوره ای رنگ آمیزی. استفاده از چوب دانه عمودی اغلب زندگی حتی دیگر فراهم می کند. تخته عرشه، و مناطق ویژه برون چوب که ممکن است در آنها می شود، در نهایت فاسد شدن، نیاز به جایگزینی.
♦ هر دو چوب به طور طبیعی با دوام و درمان مصالح کف سازی برای زمان بسیار طولانی آخرین دوره ها، با حداقل نگهداری، هنگامی که یک عرشه پوشش داده شده است.
♦ همه جنگل ممکن است را بررسی کنید، تقسیم، فنجان، کلاه بردار، پیچ و تاب و پیچ و تاب، و آب و هوا در طول زمان به رنگ مایل به خاکستری.
♦ چوب درمان نمایشگاه دوام طولانی مدت در یک برنامه سطح عرشه، مدت به عنوان طولانی، و یا دیگر، از به طور طبیعی با دوام، جنگل درمان نشده. بیشتر چنین عرشه نیاز رنگ آمیزی های دوره ای.
کیفیت مصالح کف سازی WPC، از سوی دیگر، تا حد زیادی در این نقطه تعریف شده توسط ادعاهای سازنده و کسانی که از سازمان های غیر دولتی و سازمانهای دیگر.
سازمان حفاظت محیط زیست است به نقل از توسط فاکس نیوز به عنوان گزارش که محصولات WPC آخرین به طور نامحدود (نمی تونم 2009). سازمان حفاظت محیط زیست GreenScapes WEBSITE1، در واقع، به نظر می رسد از صمیم قلب تایید چوب پلاستیک بیش از سنتی مواد را برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی. اما تایید گسترده قابل توجیه است؟ است همه چیز که می شود گفت، در واقع، درست است؟ کمی از تحقیقات در مورد عملکرد شورای جهانی صلح با تاریخ نشان می دهد که احتیاط ممکن است به منظور که با توجه به محصولات مانند باشد. به عنوان مثال، مختلف منابع مستند تعدادی از مشکلاتی که با کامپوزیت پلاستیک مواجه شده اند عرشه و یک مطالعه اخیر ارائه می دهد اطلاعات جدید برای کمک به ارزیابی اثرات زیست محیطی. قبل از بررسی مشکلاتی که با محصولات WPC مواجه شده اند شایان ذکر است که چنین محصولات نسبتا جدید، و R & D در حال انجام است در پرداختن فعلی متمرکز مشکلات. مورل و همکاران (2010) و برسلین (2010) توصیف مواد افزودنی و پردازش تغییرات که در حال حاضر به منظور کاهش مشکلات عملکرد کمک کرده است. توقف (2005) نیز تلاش ها برای بهبود عملکرد محصول بحث می کند. تلاش های مستمر می توان انتظار داشت به منظور بهبود عملکرد این محصولات رفتن به جلو.
مشکلات WPC مستند عبارتند از:
♦ قالب و توسعه کپک. به همان نوع از قالب و کپک که بر جامد چوب همچنین می توانید در WPCs (Ibach 2010) توسعه. منابع متعددی گزارش کردند که قالب و کپک در WPCs می تواند به ظاهر ناخوشایند لک سطوح و از طریق منجر ضخامت محصول می باشد.
♦ Biodeterioration. مورل و همکاران (2010) به نقل از بیش از یک دوجین مطالعات گزارش بین سال های 2000 و در سال 2009 که "به وضوح نشان می دهد که چوب در بسیاری از WPCs مستعد ابتلا به باقی مانده است تخریب. "Ibach و همکاران (2003) مستند فروپاشی (تخریب ناشی از قارچ فعالیت) در چوب WPC و اشاره در مقاله اخیر (Ibach 2010) که قارچ تخریب یک مشکل باقی مانده است.
♦ رطوبت دوچرخه سواری. مورل و همکاران (2010) دریافتند که جذب رطوبت و از دست دادن، و همراه تورم و کاهش، در WPCs مشاهده شده است، مشکلی است که می توانید در نتیجه ترک خوردگی و تخریب سطح. چندین تولیدکننده تبلیغ محصولات که استفاده از پشم شیشه به جای چوب یا دیگر الیاف طبیعی، یا این که از یک بالا ساخته شده است درصد از پلی اتیلن و مواد افزودنی برای رسیدگی به مسائل رطوبت بالقوه، مانند ممکن است رخ دهد هنگامی که کامپوزیت های پلاستیکی در محیط های دریایی استفاده می شود، (قدرت 2004).
♦ تخریب UV. همان طور که با چوب، قرار گرفتن در معرض نور ماوراء بنفش منفی می تواند تحت تاثیر قرار دهد کیفیت سطح و کاهش سفتی. Winandy و همکاران (2004) گزارش داد که قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش می توانید ساختار WPCs در طول عمر خود را تغییر دهید.
♦ محو شدن. استارک و همکاران (2003) محو شدن مشخص مصالح کف سازی چوب پلاستیک در 1000 ساعت مستند قرار گرفتن در معرض نور خورشید (در یک فصل تابستان)، با ادامه محو شدن از طریق 3000 ساعت است. این گروه تحقیقاتی همچنین یک کاهش قابل توجهی در سختی WPC مرتبط با قرار گرفتن در معرض نور خورشید است.
♦ تغییر رنگ.
چند تولید کنندگان مصالح کف WPC / توزیع کنندگان توصیه حفاظت از طریق استفاده از تشک کوره و تمیز کردن فوری گریس ها و روغن در عرشه به منظور جلوگیری از رنگ آمیزی و تغییر رنگ، نشان می دهد که این یک مشکل بالقوه در است حداقل برخی از lines.2 کالا لیست قبل نشان می دهد که بسیاری از مشکلات همان است که مشخص مصالح کف سازی چوب جامد همچنین در قالب WPC رخ می دهد.
اثرات زیست محیطی تزئینات تولید و استفاده
در حالی که وجود داشته مخالفان بوده است (پلات و همکاران 2005)، چوب پلاستیک اغلب به عنوان یک سبز ترویج محصول در این واقعیت است که آن را معمولا از پلاستیک بازیافتی و همچنین به دلیل تولید بر اساس طول عمر و آزادی نسبی از تعمیر و نگهداری درک شده است. تا این اواخر، با این حال، هیچ تجزیه و تحلیل سیستماتیک از اثرات زیست محیطی تولید WPC چوب بوده است و استفاده کنید. یک گزارش جدید از FPInnovations (محله و اوکانر 2009) جزئیات نتایج یک زندگی ارزیابی چرخه از سرو قرمز غربی در مقابل مصالح کف WPC است. این مطالعه توسط راه اندازی شد قرمز غربی انجمن سرو، اما به طور مستقل توسط FPInnovations-Forintek انجام بخش. این LCA شناخته شده تنها روی چوب جامد در مقابل مصالح کف WPC تا به امروز انجام شده است. 2 این مشکلات و بیشتر نیز با توقف (2005) بحث شده است.
ارزیابی چرخه حیات
تجزیه و تحلیل زندگی محیط زیست چرخه (گاهی اوقات به عنوان ارزیابی چرخه حیات نامیده می شود)، و یا LCA، فراهم می کند مکانیزم برای سیستماتیک ارزیابی اثرات زیست محیطی مرتبط با محصول یا فرآیند و می تواند در هدایت روند و یا بهبود محصول تلاش کمک کند. بر اساس LCA- اطلاعات نیز فراهم می کند بینش به اثرات زیست محیطی مواد اولیه و محصول انتخاب، و تعمیر و نگهداری و پایان محصول زندگی استراتژی. استفاده از LCA در حال افزایش است به دلیل ماهیت سیستماتیک LCA و قدرت خود را به عنوان یک ابزار ارزیابی داشته باشند. LCA است به دست آوردن شناخت به عنوان عملکرد زیست محیطی و در جامعه مهم تر می شود. این احتمال وجود دارد که LCA به زودی تبدیل به طور گسترده ای در صنعت آمریکا و توسط کسانی مورد استفاده قرار در گر چه هنر سیاست های زیست محیطی ملی و منطقه ای است. یک LCA معمولا با حسابداری دقیق از تمام ورودی مواد اولیه اندازه گیری آغاز می شود (از جمله انرژی)، محصول و شرکت کالا خروجی ها، و انتشار به هوا، آب و زمین؛ این بخشی از یک LCA یک پرسشنامه چرخه عمر (LCI) نامیده می شود. بررسی مصرف انرژی است به خصوص آشکار، از تعدادی از مشکلات جدی محیط زیست به مصرف مربوط انرژی از جمله رسوب اسید، نشت نفت، و انتشار به هوا (SO2، NOx، و افزایش غلظت دی اکسید کربن در جو). LCI ممکن است با تولید کالا مقابله تنها، و یا مرزهای مطالعه ممکن است تعریف به طور گسترده تر به عبارتند از استفاده از محصول، تعمیر و نگهداری، و دفع. در مرحله بعدی از LCA، عوامل در نظر گرفته که در حال حاضر نمی دقیقا اندازه گیری، مانند اثرات یک فعالیت صنعتی در چشم انداز، گیاهان، جانوران، هوا، یا آب. برای بحث کامل تر از LCA، و ژانویه 2005 جفت گزارش زندگی تجزیه و تحلیل چرخه: کلیدی برای بهتر Decisions.3 محیط زیست چرخه عمر مقایسه جامد چوب طبیعی با دوام و WPC تزئینات
چارچوب ارزیابی
در مارس 2009 FPInnovations Forintek بخش آزاد خلاصه 142 صفحه ای از یک چرخه زندگی ارزیابی غرب نمای سایدینگ قرمز سدر، مصالح کف سازی، و محصولات جایگزین (محله و اوکانر 2009). غربی قرمز کف سدر، چوب پلاستیک قالب های ساخته شده با استفاده از پلی اتیلن باکره، و WPC مصالح کف ساخته شده با استفاده از 100 درصد پلی اتیلن بازیافت در میان گزینه های محصول شد بررسی شده است. این مطالعه در انطباق با موجودی چرخه زندگی بین المللی انجام شد (LCI) و ارزیابی اثرات چرخه زندگی (LCIA) استانداردهای اعلام شده توسط بین المللی سازمان استاندارد (ISO) در قالب استاندارد ISO 14040/44: سری 2006. واحد عملکردی مورد استفاده در این مطالعه 100 ft.2 مصالح کف سازی نصب برای یک عمر تعریف شده بود 25 سال است. اقدامات اثرات زیست محیطی مورد بررسی قرار، انرژی تجسم (یا بیشتر انرژی به طور خاص کل اولیه بر اساس تقاضای تجمعی)، پتانسیل گرمایش جهانی، پتانسیل اسیدی شدن، پتانسیل eutrophication4 آبزی، استهلاک ازن، تشکیل مه دود بالقوه، و اثرات تنفسی انسان است.
فرضیات این پژوهش عبارت بودند از:
♦ تخته عرشه 5/4 "* 6" تخته جامد برای هر دو سدر و چوب پلاستیک می باشد.
♦ محصولات تزئینات یک عمر 25 ساله با هیچ پوشش و یا تعویض هیئت مدیره (حساسیت پس از آن تجزیه و تحلیل در نظر گرفته تاثیر جایگزینی 20٪ تخته سدر و در دوره ای رنگ آمیزی سدر) ♦ همه محصولات از در محل های دفن زباله در پایان زندگی دور انداخته شوند.
♦ همه جریان های زیست محیطی 100٪ نسبت داده شده به محصولات مصالح کف سازی، اگر چه در مورد سرو مقداری از جریان می تواند نسبتا (و به درستی) اختصاص داده شود به همکاری محصولات مانند مالچ یا تراشه.
♦ همه فعالیت ها یا عناصر ساختمان مشترک برای تمام محصولات (مانند حمل و نقل، نصب و راه اندازی و استفاده، و پایان وضع زندگی) بر معادل و نادیده گرفته محسوب می شود.
♦ در غرب مصالح کف سازی سرو قرمز در منطقه شمال غربی اقیانوس آرام از ایالات متحده تولید در حالی که مصالح کف سازی پلاستیک WPC در شرق ایالات متحده تولید در نظر گرفته شده در ارزیابی برای هر دو سدر و چوب پلاستیک قالب های استخراج منابع بودند (و مجموعه ای از پلاستیک برای پردازش زباله در مورد WPC)، احیای جنگل (در مورد سرو مصالح کف سازی)، حمل و نقل منابع، تولید، حمل و نقل به سایت (برای سه فرضی ساختمان سایت مکان)، نصب و راه اندازی، استفاده، تعمیر و نگهداری (به جز تمیز کردن
 یافته
نتایج حاصل از مطالعه است که مفروضات اساسی منعکس در شکل 3. خلاصه در هر مجموعه ای از میله ها، محصول با بالاترین تاثیر در آن دسته از معیار (100٪) است. مقادیر دیگر محصولات به عنوان یک درصد نسبت به معیار نشان داده شده است.
 
برای هر اندازه گیری از محیط زیست، مصالح کف سازی کامپوزیت چوب پلاستیک ساخته شده با استفاده از باکره پلی اتیلن مربوط به ارزش ها و بیشترین تاثیر را (شکل 3). همچنین، برای هر اندازه گیری، غرب مصالح کف سازی سرو قرمز منجر به پایین ترین ارزش ها و کمترین زیست محیطی تأثیرات و توسط یک حاشیه گسترده. مقایسه مصالح کف WPC ساخته شده با پلاستیکی بازیافتی (میله های زرد رنگ) و غربی مصالح کف سازی سرو قرمز (میله های سبز) دیگر نشان می دهد اقدامات تاثیر مرتبط با مصالح کف سدر به مراتب پایین تر است. با توجه به پتانسیل گرمایش جهانی (سمت چپ میله)، توجه داشته باشید که ارزش برای سرو منفی است (کمتر از صفر)؛ دلیل این است که مقدار کربن موجود در چوب از محصول مصالح کف سازی خود بیشتر از معادل گلخانه انتشار گازهای طول چرخه زندگی آن است.
مقادیر قابل توجهی از کربن نیز در چوب WPC موجود، اما مصرف انرژی در تولید این محصول نتایج در تولید گازهای گلخانه ای از مقادیر بسیار بیشتری از کربن (یا کربن معادل دی اکسید) از در محصول نهایی موجود است. بنابراین، گرم شدن کره زمین بالقوه در ارتباط با محصولات WPC نسبتا بزرگ است.
برای آزمایش تاثیر تغییرات در مفروضات کلیدی تجزیه و تحلیل حساسیت انجام شد. در مورد پایه فرض شد که غرب مصالح کف سازی سرو قرمز بود رنگ آمیزی نیست و هیچ تخته عرشه می شود در طول عمر عرشه جایگزین میشوند. در تجزیه و تحلیل حساسیت رنگ آمیزی های دوره ای بود به عهده گرفت، به عنوان جایگزینی 20 درصد از تابلوهای عرشه در طول عمر 25 ساله از عرشه بود. با توجه به مصالح کف WPC، تجزیه و تحلیل حساسیت مورد بررسی قرار اثرات افزایش نسبت از چوب از 50 درصد به 55 درصد (و در نتیجه کاهش نسبت پلاستیکی)، و از کاهش فاصله حمل و نقل 20 درصد. رنگ آمیزی های دوره ای و عرشه جایگزینی هیئت مدیره در سرو عرشه اثرات زیست محیطی را افزایش می دهد، در حالی که افزایش سهم از چوب در چوب پلاستیک مصالح کف سازی و کاهش فواصل حمل و نقل اثرات کاهش می یابد. نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل در شکل 4 نشان داده شده است.
 
 
مقایسه بدترین حالت برای مصالح کف سدر (میله آبی به شکل 4) ارزیابی با بهترین سناریو برای WPC مصالح کف سازی (میله های زرد رنگ) مورد بررسی قرار دیگر نشان می دهد تفاوت های بزرگ در اقدامات اثرات زیست محیطی، با اثرات کمتر به طور مداوم با مصالح کف سدر همراه است.
اما اگر کف پلاستیکی زمان بسیار طولانی طول می کشد؟ اگرچه به صراحت در FP مورد بررسی قرار نمی نوآوری مطالعه اثر عمر محصول فوق العاده می تواند از طریق بررسی مجدد دیده شکل 3. توجه داشته باشید که حتی اگر WPC چوب قرار بود به عمر دو یا حتی سه برابر چوب جامد، اقدامات عملکرد زیست محیطی با این وجود که قطعا به نفع جامد چوب. به همان نتیجه، از طریق کمتر دراماتیک، می توان در شکل 4 دیده می شود.
مقایسه درمان چوب جامد و WPC چوب
جامع مقایسه چرخه زندگی از چوب جامد درمان و محصولات چوب WPC ندارد انجام شده است. با این حال، نشانه ای از چگونه درمان می شود چوب چوب جامد ممکن است برای مقایسه چوب WPC با توجه به اقدامات زیست محیطی می تواند با مطالعه چرخه زندگی به دست آمده مقایسه چوب درمان و عدم درمان، و یافته های پس از آن با توجه با توجه به مقایسه چوب طبیعی با دوام و چوب WPC قبلا بحث شده است.
به عنوان مثال، یک مقایسه چرخه زندگی از چوب درمان و درمان نشده در ساختمان شامل برای محیط زیست و توسعه پایدار اقتصادی برنامه (زنبور عسل) از ساختمان و آتش آزمایشگاه تحقیقات موسسه ملی استاندارد و فناوری (موسسه ملی برای استاندارد و فناوری، 2007). این تحلیل نشان می دهد اثرات بالاتر برای wood5 درمان از کسانی که با چوب عدم درمان در هر رده عملکرد زیست محیطی همراه است. با این حال، نمره عملکرد زیست محیطی وزن در تمام مجموعه ها نشان می دهد تنها اثرات کمی بیشتر از چوب درمان نشده (شکل 5). به عنوان یک نتیجه، مقایسه جامد درمان چوب با چوب کامپوزیت چوب پلاستیک می توان انتظار داشت برای نشان دادن نتایج شبیه به مقایسه به طور طبیعی با دوام، چوب سخت درمان نشده به چوب WPC است. یک تفاوت مهم مربوط به حضور مواد شیمیایی اضافه شده در چوب درمان که وجود ندارد در هر دو چوب عدم درمان و یا ترین محصولات چوب WPC است.
 
 
مسائل مربوط به در دسترس بودن مواد اولیه
پلاستیک زباله
در سال 2008، 30+ میلیون تن مواد پلاستیکی در جامد شهری کشور را شامل شد زباله (MSW). از این تعداد، 7.1 درصد برای بازیافت بازیافت شد. از حدود 6 میلیون تن HDPE در قالب بطری های شفاف سفید در MSW، 29.3 درصد برای بازیافت شد استفاده مجدد (USEPA 2010)، با برخی از این رفتن به تولید چوب WPC است. در دسترس بودن مواد اولیه به احتمال زیاد به مهار تولید محصولات پلاستیک کامپوزیت در نمی کوتاه مدت با توجه به مقادیر عظیمی از زباله های پلاستیکی موجود، پتانسیل قابل توجهی از افزایش بازیابی برای بازیافت و امکان استفاده از انواع پلاستیک های دیگر از HDPE در محصولات کامپوزیت های پلاستیکی. در دراز مدت، افزایش قیمت حامل های انرژی که باعث سوزاندن پلاستیک (و همچنین چوب مورد استفاده در WPC) برای قدرت رقابتی تر اقتصادی گزاره می تواند تصویر مواد اولیه را تغییر دهید.
 
چوب مورد استفاده در ساخت درمان چوب محصولات و چوب مورد استفاده در WPC

وسایل از چوب معمولا برای تولید محصولات چوبی استفاده فراوان است. چوب در قالب تراشه و یا خاک اره است که همراه با پلاستیکی بازیافتی در ساخت WPC مورد استفاده قرار به همین ترتیب فراوان است. در ارزیابی های اخیر از ایالات متحده زمین جنگل (USDA-خدمات جنگل، ارزیابی RPA 2010) رشد خالص برآورد شد به بیش از 72٪ از بین بردن. برای چوب نرم گونه اغلب در عرشه و دیگر محصولات چوبی استفاده می شود، نسبت رشد خالص به از بین بردن در مورد 1.55 (به عنوان مثال، حجم چوب به جنگل سالانه تجاوز حجم سالانه توسط حذف و اضافه بیش از 50٪، به این معنی که موجودی از چوب موجود در جنگل های کشور در حال افزایش است به طور پیوسته).
به طور طبیعی با دوام چوب
سرو قرمز غربی، چوب به طور طبیعی با دوام در این گزارش مشخص شده است، رشد می کند بیش از یک محدوده نسبتا محدود از ایالات متحده و کانادا (شکل 6). همانطور که توسط شاو (2009) توضیح داده شده، دو خوشه اصلی غربی وجود دارد redcedar. یکی کمان در امتداد ساحل از شمال غربی کالیفرنیا تا جنوب شرقی آلاسکا در امتداد آبشار و ساحل محدوده؛ از سوی دیگر است محور در کوه های راکی از آیداهو و مونتانا شمال به بریتیش کلمبیا. کانادا دارای بیشترین حجم redcedar غربی، در مورد 824 میلیون M3 در مقایسه با 228 میلیون M3 در ایالات متحده است. بنابراین، تخته و هنوز بزرگ محدود است. با فرض اینکه یک برداشت در حدود 0.5٪ حجم در هر سال تقریبا 1.4 میلیارد فوت هیئت مدیره عملکرد در سال است.
در حالی که حجم کافی از سرو قرمز غربی در دسترس هستند به عرضه نیست هر چیزی نزدیک به کل بازار مصالح کف آمریکای شمالی (4-5 میلیارد هیئت مدیره پا سالانه در سال های اوج اخیر)، سدر می توان انتظار داشت ارائه یک جایگزین در حال انجام به سایر محصولات مصالح کف سازی.
گونه های چوب از سرو قرمز غربی نیز در اغلب موارد درمان در برنامه های کاربردی مصالح کف سازی استفاده می شود. این خدمات عبارتند از انواع دیگر سدر، درخت ماموت و صنوبر Douglas. با هم، این است پایدار موجود در حجم بسیار بزرگ، با اثرات زیست محیطی تولید شبیه به آن از سرو قرمز غربی است.
خط پایین
کائوچو و مواد مرکب پلاستیک چوب ارائه یک جایگزین هیجان انگیز را به چوب جامد برای بسیاری از برنامه های کاربردی. این محصولات نسبتا جدید است، در حال توسعه ثابت، و به احتمال زیاد به بهبود بیش از زمان. محصولات WPC، از سوی دیگر، بسیاری از محدودیت همان که چوب در مصارف بیرونی، واقعیت این است که نیاز به یک دوز از احتیاط برای هر کسی با توجه به استفاده از آنها. علاوه بر این، یک زندگی قوی ارزیابی چرخه نشان می دهد که WPCs اثرات زیست محیطی قابل ملاحظه ای بالاتر در مقایسه محصول چوب جامد به طور طبیعی با دوام مانند سرو قرمز غربی است. در حالی که WPCs ممکن است به طور کامل ساخته شده، یا نزدیک به آن، از محتوای بازیافتی، تاثیر کلی زیست محیطی محصولات WPC در مقایسه با اثرات مربوط به سنتی جامد چوب وجود بزرگ است محصولات مصالح کف سازی. برای هر کسی که به دنبال ساخت یک ساختار سازگار با محیط زیست، یک تحقیق کامل از ویژگی های زیست محیطی از گزینه های دیگر همیشه توصیه می شود. ویژگی تنها - مانند محتوای بازیافتی - در حالی که مهم است، آیا تمام داستان نیست و نیاز به در نظر گرفته شود کلی نگر.
 
References
Breslin, M. 2010. Demand for Plastic Lumber Remains High. American Recycler, June.
(http://www.americanrecycler.com/0610/238demand.shtml)
Cant, R. 2009. How Green is Recycled Lumber? Fox News, January 8.
(http://www.foxnews.com/printer_friendly_story/0,3566,477704,00.html)
Freedonia Group, Inc. 2010. U.S. Wood-Plastic Composite & Plastic Lumber Demand. Plastics
News FYI. (http://plasticsnews.com/fyi-charts/index.html?id=17975)
Ibach, R. 2010. Durability of wood plastic composite lumber. McGraw-Hill Yearbook of
Science and Technology, pp. 113-116.
Ibach, R., Clemons, C., and Stark, N. 2003. Combined UV and Water Exposure as a
Preconditioning Method in Laboratory Fungal Durability Testing [of Wood Plastic Composites].
Forest Products Society, 7th International Conference on Woodfiber-Plastic Composites, May 19-
20. (http://www.forestprod.org/wpc03ibach.pdf)
Mahalle, L. and O’Connor, J. 2009. Life Cycle Assessment of Western Red Cedar Siding,
Decking, and Alternative Products. FPInnovations – Forintek Division, Western Region.
March.
Morrell, J., Stark, N., Pendleton, D., and McDonald, A. 2010. Durability of Wood-Plastic
Composites. Proceedings: 10th International Conference on Wood & Biofiber Plastic
Composites, May 11-13, pp. 71-76.
(http://www.fpl.fs.fed.us/documnts/pdf2010/fpl_2010_morrell001.pdf)
Morton, J. 2003. Current and Emerging Applications for Natural and Wood Fiber Composites.
Forest Products Society, 7th International Conference on Woodfiber-Plastic Composites, May 19-
20. (http://www.forestprod.org/wpc03morton.pdf)
Dovetail Staff Page 12 7/28/10
DOVETAIL PARTNERS, INC. www.dovetailinc.org
National Institute for Standards and Technology. 2007. Building for Environmental and
Economic Sustainability (BEES) 4.0 Software.
(http://www.bfrl.nist.gov/oae/software/bees/)
Platt, B., Lent, T., and Walsh, B. 2005. The Healthy Building Network’s Guide to Plastic
Lumber. June. (http://www.healthybuilding.net/pdf/gtpl/guide_to_plastic_lumber.pdf)
Power, M. 2004. The Plastic Building Product Revolution. Builder. January 16.
(http://www.builderonline.com/decking/the-plastic-building-product-revolution.aspx)
Shaw, R. 2009. Species of the Week: Western Red Cedar. The Clade.
(http://theclade.faultline.org/index.php/site/article/species_of_the_week_-_wester/)
Shut, J. 2005. Wood-Plastic Composites Weathering Quality Issues. Plastics Technology,
September. (http://www.ptonline.com/articles/200509fa2.html)
Stark, N., Matuana, L., and Clemons, C. 2003. Effect of Processing Method on Accelerated
Weathering of Wood Flour/HDPE Composites. Forest Products Society, Proceedings: 7th
International Conference on Woodfiber-Plastic Composites, May 19-20.
(http://www.fpl.fs.fed.us/documnts/pdf2003/stark03c.pdf)
USEPA. 2010. Municipal Solid Waste Generation, Recycling, and Disposal in the United States:
Facts and Figures for 2008.
(http://www.epa.gov/osw/nonhaz/municipal/pubs/msw2008rpt.pdf)
Winandy, J., Stark, N., and Clemons, C. 2004. Considerations in Recycling of Wood-Plastic
Composites. Proceedings: 5th Global Wood and Natural Fibre Composites Symposium, April
27-28.
(http://www.fpl.fs.fed.us/documnts/pdf2004/fpl_2004_winandy001.pdf)
Wood, K. 2007. Wood-Filled Composites Jump off the Deck. Composites Technology.
December 1. (http://www.compositesworld.com/articles/wood-filled-composites-jump-off-thedeck)